Gościmy

Odwiedza nas 30 gości oraz 0 użytkowników.

   

Imieniny obchodzą

Dzisiaj jest: 11 Lipiec 2020    |    Imieniny obchodzą: Cyprian, Olga, Benedykt
   

Wyszukaj

   

Dni Województwa Lubuskiego 2019

Szczegóły

P1010726W dniu 15 czerwca 2019 roku Zespół Parków Krajobrazowych Województwa Lubuskiego, przygotował stoisko promocyjno-edukacyjne na deptaku w Zielonej Górze podczas Dni Województwa Lubuskiego organizowanych przez Urząd Marszałkowski Województwa Lubuskiego.  

W ten sposób kolejny raz udało nam się spotkać z lubuszanami i gośćmi z innych regionów, aby przedstawić ofertę turystyczną i edukacyjna opartą na walorach przyrodniczych, historycznych i kulturowych parków krajobrazowych naszego województwa.

Była to okazja to otrzymania materiałów i wydawnictw przydatnych dla każdego turysty pieszego, rowerowego i zmechanizowanego. Na stoisku można było otrzymać mapy parków z oznaczonymi szlakami i ścieżkami dydaktycznymi, kolorowanki dla dzieci, drobne gadżety, broszury, foldery i plakaty. Dla najmłodszych przygotowano kącik Młodego Przyjaciela Przyrody, w którym dzieci poprzez zabawę poznawały gatunki owadów, grzybów płazów i gadów. Piękna pogoda sprawiła, że na deptaków pojawiło się wielu rowerzystów, dla których mapy ze szlakami na obszarze parków stanowiły największą atrakcję stoiska. Zapraszamy do spacerów po parkach krajobrazowych!

   
© Zespół Parków Krajobrazowych Województwa Lubuskiego. Wszelkie prawa zastrzeżone.

 ZAPOZNAJ SIĘ Z POLITYKĄ OCHRONY DANYCH OSOBOWYCH