logoZrzeszenie na Rzecz Ochrony Krajobrazu Środkowe Nadodrze (Landschaftspflegeverband Mittlere Oder e.V.) zaprasza na interesującą wycieczkę „Śladami nietoperzy”, która odbędzie się 18.08.2016 we Frankfurcie nad Odrą. Wycieczka rozpoczyna się o godz. 18.30 przy ruinach starego browaru Ostquell i będzie trwać ok. 2 godziny.

Uczestnicy wycieczki wspólnie ze specjalistami od nietoperzy przespacerują się od ruin starego browaru w stronę wyspy Ziegenwerder i przy okazji dowiedzą się nie tylko o historii starego browaru jako objektu poddanego ochronie przyrodniczej, ale również będą mieli możliwość nasłuchiwania odgłosów nietoperzy przy pomocy detektorów. Wycieczka jest organizowana w ramach projektu* „Sieć ochrony gatunków” i będzie poprowadzona w dwóch językach (polski, niemiecki).
Ze wzgledu na ograniczoną ilość miejsc, prosimy o wcześniejsze zameldowanie się poprzez E-mail na karbowiak@lpv.mittlere-oder.de .

Zrzeszenie na Rzecz Ochrony Krajobrazu Środkowe Nadodrze Landschaftspflegeverband Mittlere Oder e.V.

* Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej (Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego) w ramach Programu Współpracy INTERREG VA Brandenburgia – Polska (Woj. Lubuskie) 2014-2020, Fundusz Małych Projektów w Euroregionie PRO EUROPA VIADRINA.

flaga
ue

logo