Gościmy

Odwiedza nas 45 gości oraz 0 użytkowników.

   

Imieniny obchodzą

Dzisiaj jest: 15 Sierpień 2020    |    Imieniny obchodzą: Maria, Napoleon, Stefan
   

Wyszukaj

   

Lubuski Piknik Zdrowia

Szczegóły

P1060337W niedzielę 30 lipca po raz pierwszy w Gorzowie Wlkp. odbył się Lubuski Piknik Zdrowia, którego organizatorem był Wydział Zamiejscowy Urzędu Marszałkowskiego Województwa Lubuskiego. Słoneczna pogoda, a także moc atrakcji dotyczących zdrowia, relaksu, sportu oraz zdrowego żywienia sprawiły, że piknik cieszył się dużym powodzeniem.

Jako, że zdrowie, sport i relaks łączą się z przyrodą, nie mogło zabraknąć również Zespołu Parków Krajobrazowych Województwa Lubuskiego. Tym razem oferta naszego stoiska skierowana była przede wszystkim dla dzieci. Jednak nie zabrakło także dorosłych amatorów gier przyrodniczych, dla których najbardziej interesującą okazała się gra „Poznaj grzyby”. Dzieciaki mogły także wykazać się wiedzą w rozpoznawaniu gatunków owadów, płazów i gadów, czy znaleźć odpowiednie schronienie dla różnych gatunków zwierząt. Z dużym skupieniem układały „sowie puzzle”. Za zaangażowanie w poznawanie przyrody na wszystkich czekały interesujące zeszyty edukacyjne oraz kolorowanki i inne gadżety o tematyce przyrodniczej, zakupione dzięki dofinansowaniu z Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Zielonej Górze.

logo funduszProjekt dofinansowano ze środków Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Zielonej Górze.

   
© Zespół Parków Krajobrazowych Województwa Lubuskiego. Wszelkie prawa zastrzeżone.

 ZAPOZNAJ SIĘ Z POLITYKĄ OCHRONY DANYCH OSOBOWYCH