Gościmy

Odwiedza nas 13 gości oraz 0 użytkowników.

   

Imieniny obchodzą

Dzisiaj jest: 14 Lipiec 2020    |    Imieniny obchodzą: Stella, Bonawentura, Marcelin
   

Wyszukaj

   

Lubuskie Tour 2017

Szczegóły

1W miniony weekend 22 i 23 kwietnia 2017 r. Zespół Parków Krajobrazowych Województwa Lubuskiego zaprezentował się na IV edycji „Lubuskie Tour” w galerii handlowej Nova Park. Podczas imprezy pracownicy Zespołu Parków mogli promować walory parków krajobrazowych naszego województwa wśród przybyłych gości.

Przez dwa dni weekendu, odwiedzający galerię mieli okazję zapoznać się z ekspozycją edukacyjną, szeroką ofertą gier i zabaw na nowych tablicach edukacyjnych, m. in. rozpoznawać gatunki drzew po liściach, kwiatach i owocach, gatunki owadów po konturach ich ciał oraz wylinki węży analizując kształt łusek. Wśród dzieci największą popularnością cieszyła się możliwość nauki obsługi mikroskopu oraz dopasowywania tropów do zwierząt. Na miejscu były dostępne materiały i broszury na temat walorów przyrodniczo-turystycznych wszystkich lubuskich parków krajobrazowych.

„Lubuskie Tour” to doskonała okazja do skosztowania potraw regionalnych, poznania ofert turystycznych, walorów przyrodniczych i historycznych w województwie. Stanowisko Zespołu Parków Krajobrazowych Województwa Lubuskiego cieszyło się dużym zainteresowaniem, za które bardzo dziękujemy!

   
© Zespół Parków Krajobrazowych Województwa Lubuskiego. Wszelkie prawa zastrzeżone.

 ZAPOZNAJ SIĘ Z POLITYKĄ OCHRONY DANYCH OSOBOWYCH