Gościmy

Odwiedza nas 48 gości oraz 0 użytkowników.

   

Imieniny obchodzą

Dzisiaj jest: 15 Sierpień 2020    |    Imieniny obchodzą: Maria, Napoleon, Stefan
   

Wyszukaj

   

Jarmark Magdaleński Folk Art Pszczew 2019

Szczegóły

IMG 4007W dniach 20-21 lipca w Pszczewie odbył się XXVI Jarmark Magdaleński Folk Art Pszczew 2019, coroczne święto Pszczewa oraz lokalnych rękodzielników. Na uroczyste otwarcie przybyło wielu znamienitych gości.

Wśród kolorowych straganów, znaleźć można było m.in. rzeźby, obrazy, czy ręcznie malowane elementy zastawy. Nad jeziorem Pszczewskim odbyły się zawody wędkarskie o Puchar Wójta gminy Pszczew. Na scenie wystąpiły lokalne grupy wokalne i taneczne. Nie zabrakło również koncertów zespołów takich jak Budka Band, czy Sound And Grace.
Stoisko Zespołu Parków Krajobrazowych Województwa Lubuskiego odwiedzić można było w niedzielę 21 lipca. Uwagę najmłodszych przyciągnęły gry edukacyjne, dzięki którym uczyli się rozpoznawania tropów zwierząt oraz gatunków ptaków. Dorośli natomiast chętnie zapoznawali się z materiałami promocyjnymi i mapami parków krajobrazowych naszego województwa.
Jak co roku, nie zabrakło wnikliwych pytań na temat przyrody Pszczewskiego Parku Krajobrazowego i atrakcji turystycznych województwa lubuskiego. Cieszymy się, że stanowisko Zespołu Parków Krajobrazowych Województwa Lubuskiego jest chętnie odwiedzane przez turystów oraz mieszkańców Pszczewa i okolic.

 

   
© Zespół Parków Krajobrazowych Województwa Lubuskiego. Wszelkie prawa zastrzeżone.

 ZAPOZNAJ SIĘ Z POLITYKĄ OCHRONY DANYCH OSOBOWYCH